Vánoční besídka

V úterý 3.12. 2019 proběhla v PZKO Vánoční besídka dolaňáčků, a to třídy Motýlků a Houseneček. Děti se pečlivě připravovaly, aby ukázaly, co se dokáží naučit a co všechno se v nich skrývá. Naši dolaňáčci se nám na malinkou chvíli proměnili v tanečníky a tanečnice, herce a herečky, ale také ve zpěváky a zpěvačky.

Naše nejmenší dětičky z třídy Houseneček si připravily vystoupení, které nás vtáhlo dolů do nejhlubšího pekla a ukázalo nám, že „ S ČERTY NEJSOU ŽERTY“ a není radno si s čerty zahrávat. Dětem se vystoupení velmi povedlo a bylo odměněno silným potleskem a zářivými úsměvy rodičů, prarodičů, ale i tetiček a známých :-).

Po horoucím, pekelném vystoupení našich nejmenších se v sále PZKO začalo ochlazovat a nastoupily děti o něco starší ze třídy Motýlků, které všechny diváky v sále na malou chvíli přimrazily k židličkám. A to, že Vánoce nejsou Vánoce bez tradiční pohádky, ví i naši motýlci, a proto předvedli parádní muzikál, který byl inspirován pohádkou Mrazík. Toto vystoupení si také zaslouženě odneslo náležitý aplaus.

DĚKUJEME … ♥

slovo, které patří všem, co se jakýmkoli způsobem podíleli na zpříjemnění atmosféry vánoční besídky. 

Děkujeme za výzdobu sálu, napečení a přípravu pochoutek a jejich prodej. Také děkujeme maminkám za prodej v baru a zajištění balíčků pro Mikuláše, p. uč Radušce, která nás navštívila a přispěla svými výrobky na jarmark. 

Nesmíme zapomenout poděkovat MIKULÁŠI, ČERTOVI A ANDÍLKOVI, kteří za námi přišli. 

Důležitá byla také přeprava rekvizit, za kterou děkujeme p. Pospíšilovi a p. Sonnevend (mamince ze třídy Houseneček).

Velké dík patří samozřejmě i panu zvukaři, který se nám celé odpoledne staral o to, aby nám to dobře hrálo. Panu Žemličkovi za pořizování fotografií po celou dobu vánoční besídky, panu kameramanovi, za krásnou reportáž, která nikdy nezklame a v neposlední řadě p. učitelkám, p. chůvičce a oběma p. domovnicím za úsilí, péči, výpomoc a zajištění potřebného.

Děkujeme zkrátka všem, kteří se na nás přišli podívat, i když naši školku nenavštěvují a užili si s námi krásné odpoledne. 

Peněžní výtěžek z vánočního jarmarku putuje dětem do třídního fondu. 

A protože rádi děláme radost, tato skvělá vystoupení navíc ještě s první třídou základní školy jsme předvedli ve středu 4.12. 2019 klientům z Domu s pečovatelskou službou, kteří přijali naše pozvání a užili si s námi předvánoční dopoledne s dětmi ve třídě Houseneček. Děti jim podarovali Mikuláše v podobě výrobků z Jarmarku a oni nám na oplátku dali malou sladkou drobnost. Největší odměnou však pro nás jsou jejich úsměvy a výrazy, kterými nám dali najevo, že se jim u nás líbí. ♥